Strona startowa
Aktualności
Kontakt
Program festiwalu
Filmy konkursowe

Zobacz ...

- Rok 2010
- Rok 2011

2. Festiwal Filmu i Sportu '2011
1. Festiwal Filmu i Sportu '2010

Wyślij swoją opinię
Zobacz opinie ...
Dyskusje o festiwalu

Prasa o festiwalu
Inne przydatne linkiUsługi mycia. Myjnia Wałcz mobilna. Przyjedziemy umyjemy wszystko!Kilka wybranych opinii ...
Ref: 000202

Bartek - UrokiPojezierza.pl / 2010-09-28 / napisał(a):

Festiwal Filmu i Sportu, to Wydarzenie przez duże W, którego brakowało w Wałczu od lat. Nasze miasto marzące o tytule miasta turystycznego, odwiedzanego przez turystów, ukulturalnionego, wysportowanego (jak za dawnych lat) w końcu może być zadowolone... nie, może być dumne z tego, że odbyła się tego typu impreza. Uczestnicząc w środku tych wydarzeń miałem możliwość zobaczenia, że włożono w to wiele pracy. Szczególne uznania należą się oczywiście dwóm Paniom, które utrzymały to w ryzach. Mowa oczywiście o Basi i Pani Dyrektor Gosi. Miały one za sobą sztab ludzi, który ich wspierał i im pomagał. Podziękowania należą się również Urzędowi Miasta i Panu Burmistrzowi za umożliwienie zorganizowania tejże imprezy. W ostatnich latach nic tak wiele nie wpłynęło na promocję miasta jak Festiwal. Wiele osób było zadowolonych z efektu oraz zapowiedziało się na przyszły rok. Na myśli oczywiście mam nasze gwiazdy. Miejmy nadzieję, że wpisze się w kalendarz kulturalno sportowy miasta Wałcza to wydarzenie oraz będziemy mogli spotykać się co roku podczas zawodów sportowych,a wieczorem zasiadać w kinowym fotelu podziwiając oraz dyskutując o polskiej kinematografii. Do zobaczenia za rok!


brak danych / 2010-12-16 / napisał(a):

Festiwal z pewnością stanowi udane przedsięwzięcie, promujące nasz małe miasteczko w kraju, myślę że ma to potencjał i mam nadzieję że będzie się rozwijał w przyszłości, że nie było to łaskotanie przed wyborami...tak mi się marzy.


Andrzej / 2010-10-04 / napisał(a):

Wprawdzie w czasie trwania festiwalu nie było mnie w Wałczu, ale muszę przyznać,że dzięki temu festiwalowi wielu moich znajomych mieszkających w innych częściach kraju dowiedziało się, że Wałcz i okolice to całkiem ciekawe okolice. Jednym słowem pomysł był wspaniały. Raz dlatego, że trafił w niszę tematyczną, a dwa, że jest doskonałą !!! promocją miasta ( zdecydowanie bardzie efektywną niż cała działalność stosownej komórki w UM ). Jeszcze raz gratuluję pomysłu.+ Dodaj swoją opinię

  • Napisano o festiwalu:

Wałeckie Centrum Kultury


  • Wybrane zdjęcie